Testujemy

Pluszowe legowisko na parapet

Mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu, które ma jedną zasadniczą wadę, jeśli rozpatrywać je pod kątem kociego domownika- ma parapety o zawrotnej szerokości 15 cm. Zaczęłam więc kombinować, jak umożliwić kotu obserwację świata przez okno.

 

IMG_0749Co prawda Diana ma drapak, który sięga okna i od biedy może z niego obserwować świat, ale po 4 miesiącach u nas, urosła na tyle, że siedzisko robi się za małe. Wtedy po namyśle zdecydowałam się na taką pluszową półkę. Trochę się bałam jak to będzie ze stabilnością tej półki, ale okazało się, że jest całkiem nieźle.

Półeczka jest dość masywna, gruba i obita pięknym beżowym pluszem. W środku znajduje się gąbka, dzięki której kotu jest wygodnie leżeć. Sama półka jest dość duża i myślę, że wystarczy nawet dla dorosłego raga. Jej wymiary to 50 cmx 35 cm x 5 cm. Diana spokojnie może się na nim wyciągnąć i drzemać, bądź z wysoka obserwować świat.

Plusem półeczki jest bezinwazyjny montaż. Montujemy ją bowiem na śruby przykręcane,ale nie wwiercane w parapet. Co do stabilności. Jak już wspomniałam na 15 cm parapecie trzyma się bardzo dobrze. Podłożyliśmy co prawda okładkę od sztywnego zeszytu pod kołki, ale teraz półka ani drgnie.

Jestem z niej bardzo zadowolona, głównie też dlatego, ze to ulubiona miejscówka naszej kociastej. Uwielbia tam spędzać czas, śpiąc albo patrząc przez okno. Ostatnio nawet codzienne czesanie musi odbywać się na tej półce, taka jest cool!

 

Cena około 40 zł

♥♥♥♥♥

Reklamy

Jedna myśl na temat “Pluszowe legowisko na parapet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s