Bez kategorii

myKotty Vigo

Dużo nasłuchałam się pozytywnych opinii o drapakach myKotty i oczywiście postanowiłam to sprawdzić. Decyzję przypieczętował Garfield, który z hodowli przywiózł ze sobą zwykły kartonowy drapak z zooplusa, który bardzo spodobał się Dianie. Garfield zresztą też jest fanem drapania w powierzchnie poziome a nie pionowe i w jego przypadku Rufi niezbyt się sprawdza.

Wybraliśmy model Vigo, bo wydawał nam się najfajniejszy. Jego cena to 119 zł. Po odpakowaniu przesyłki zobaczyliśmy porządny, sporo ważący i dobrze sprasowany karton. Koty w jednym momencie stoczyły walkę o posiadanie drapaka. Bezsprzecznie wygrała Diana, która jest królową myKotty i uważa go za swój tron.

17523300_1361197870612494_4660093231282746038_nRzeczywiście mogę powiedzieć, że koty uwielbiają drapać w Vigo. Szarpią go pazurami, ile tylko mają sił. Obawiałam się, że taki kartonowy drapak bardzo szybko się zużyje. Jednak nie. Mamy go 4 miesiące i oczywiście widać na nim ślady użytkowania, ale nie szpeci mieszkania, a koty nadal chętnie z niego korzystają. Dodam, że póki co korzystają tylko z jednej strony drapaka, a jest on dwustronny. Gdy wydrapią całą jedną stronę, odwrócimy go na drugą. Myślę, że spokojnie nam na rok wystarczy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i na pewno kupimy kolejny. Z całą stanowczością dajemy mu maksymalną ocenę:

♥♥♥♥♥

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s